Mısır Tarlasından Cenazesi Geldi

http://elbistangundemhaber.###/images/haberler/misir-tarlasindan-cenazesi-geldi.jpg

Elbistan bağlı Küçük Yapalak Köyünde 48 yaşındaki çiftçi, mısır sulamak için gittiği tarlada hayatını kaybetti. Uzun süre haber alınamayan çiftçi, endişeye kapılarak tarlaya giden ailesi tarafından kulübede cansız halde bulundu.

Elbistanlı 48 yaşındaki çiftçi mısırları sulamak için gittiği tarlada yaşamını yitirdi. Olay Elbistan’a bağlı Küçük Yapalak köyünde meydana geldi. Küçük Yapalak köyünde ikamet eden Ercan Öksüz (48) mısır ekili tarlasını sulamak için evinden ayrıldı ve tarlaya gitti.

Öksüz, öğle saatlerinde aile fertleri ile telefonda görüştü. Aradan bir süre geçtikten sonra Öksüz'ü arayan aile fertleri, telefona cevap alamayınca endişeye kapılarak tarlaya gitti.

Olay yerine gelen yakınları, Öksüz'ü suladığı tarlaya yakın bir bölgedeki kulübenin içinde hareketsiz halde buldu. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde 2 çocuk babası Öksüz'ün yaşamını kaybettiği belirlendi.. Ercan Öksüz'ün cansız bedeni, savcılık ve jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından otopsi için Kahramanmaraş Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Vücudunda herhangi bir yaralanma ya da darp izine rastlanmayan Öksüz'ün kesin ölüm nedeni otopsiden sonra netlik kazanacak.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.###/misir-tarlasindan-cenazesi-geldi/8138/